+38 (061) 220-98-55(57); +38 (050) 851-00-16; +38 (095) 934-08-58

Блог Компании ГИАЦИНТ   

В социальных сетях мы показываем больше интересного!

Присоединяйтесь к нам на Facebook:

Гиацинт. Чистая вода https://www.facebook.com/Water.Giacint/

Косметическая линия, бренд Эко матрица Вашей кожи  https://www.facebook.com/ekocosmetics

Опубликовано 22.04.2016

Чиста вода – запорука здоров'я.

Знайомтеся з НОВИНКОЮ від нашого партнера зі Львова, яка дуже актуальна особливо для сільських жителів, незамінна на дачних дільницях, при повенях у гірській місцевості, після облаштування нових та чистки старих криниць і т. ін.,а також при екстремальних обставин: 
Комплексна 2х-ступенева Система дезінфекції та очищення води «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» - дезінфекція і очищення води та підтримання чистоти Вашої оселі. Система полягає у послідовному застосуванні двох фундаментальних засобів:

1. Хлорні таблетки для дезінфекції «Жавель», виробництва фірми «Гідрохем», Великобританія. Для знешкодження у питній воді бактерій, вірусів, спорів та грибків.
У побуті застосовуються для дезінфекції житлових, господарських та тваринницьких приміщень, предметів догляду за хворими, відбілювання тканин, миття овочів для кращого зберігання (зареєстрований у МОЗ України). 
2. Коагулянт для очищення води «Гіацинт», виробництва ТзОВ «ЭКОтехнології-21 вік» м. Запоріжжя, Україна. Очищення води від залишків хлору після застосування таблеток, а також хлорорганіки, мікроорганізмів, органічних та неорганічних домішок, поверхнево активних речовин, важких металів, радіонуклідів (зареєстрований у МОЗ України). Окрім того, володіє багатьма лікувальними та запобіжними властивостями.
Увага! Коагулянт для очищення води «Гіацинт» - екологічно чистий продукт, що підтверджується присвоєнням йому міжнародного сертифікату. 

Застосування.

1. Воду у колодязі або ємності дезінфікуємо таблетками «Жавель» із розрахунку 2 таблетки на 1м. куб. води (≈ 1 кільце криниці ), згідно затвердженим методичним вказівкам.
Час дезінфекції – 1 год. Засіб «Жавель таблетки», виготовлений фірмою «Гідрахем
» (Великобританія), гарантує якість та повну безпеку. ПП «Жавель» (м. Львів) є ексклюзивним представником виробника в Україні.
2. Набираємо воду після дезінфекції у ємність і додаємо коагулянт «Гіацинт» з розрахунку 1мл на 1 л води. Добре перемішуймо і даємо відстоятися від 2 до 8 год.
3. Вода у ємності після очищення буде розділена на три пласти:
Верхній - відокремлює залишки хлорорганіки, мікроорганизмів, органічні домішки, поверхнево активні речовини;
нижній – відокремлює неорганічні домішки, нітрати, фосфати,солі важких металів, радіонукліди 
середній – чиста, прозора вода.
4. Зливаємо чисту воду за допомогою шлангу (сифонний метод), або використовуємо фірмову ємність з краном для злива чистої води на 21.5л, 10л, 5л.
Увага! При очищенні міської водопровідної води, яка проходить попереднє загальне хлорування на міських хлораторних станціях, воду для очищення набираємо у ємність безпосередньо із водопровідного крану і застосовуємо коагулянт «Гіацинт». Таблетки «Жавель» до води НЕ добавляти, а використовувати за потребою для профілактичної дезінфекції житлових приміщень, предметів догляду за хворими (методом протирання), господарських приміщень (1-2 табл. на 10л води методом протирання або обприскування), відбілювання білизни (2-3 табл.. на 5 л води).

Завдяки застосувань системи «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» Ви:

1. Отримуєте завжди свіжу, живу, кришталево чисту воду, походження якої Вам відоме і у необхідній кількості.
2. Економите на електроенергії, дорогих фільтрах, перенесені важких бутлів.
3. Поповнюєте Вашу сімейну аптечку 
4. Використовуючи лікувальні властивості «Гіацинту» (при болі горла, вушних болях, розладу шлунку, порізах і т.д.) можемо якісно доповнити свою домашню аптечку.Він є ефективним засобом народної медицини, лікувальна дія якого підтверджена багаторічним використанням.(див. рекламку).
5. Система «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» має вибіркову дію. Після проведення дезінфекції та очищення вода зберігає всі корисні для людини мінерали та речовини, що підтверджено результатами проведених лабораторних досліджень .
6. При використанні сім'єю з 4х людей 10 літрів води на день для приготування їжі та напоїв однієї упаковки «Джерельця» вистачає на цілий місяць !!!
300 літрів знезараженої, очищеної, кришталево чистої води за фантастичною ціною + стерильна чистота Вашої оселі. Вартість 1 літру очищеної води не більше 40 копійок !!!

Система «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» незамінна на дачних дільницях, при повенях у гірській місцевості, після облаштування нових та чистки старих криниць і т. ін.. !!!
Вживання якісної води є однією з найважливіших потреб людини та запорукою збереження її здоров’я. Вода може стати одним із факторів передачі інфекційних захворювань, насамперед кишкових інфекцій. Через питну воду також можуть передаватися поліомієліт, лептоспіроз, сибірська виразка, туляремія, бруцельоз та ін. Згідно із офіційною інформацією, в Україні придатною для пиття є тільки третина води, що використовується
ДЛЯ ДОВІДКИ. Чи знаєте ви, що: 

 • При КИП'ЯТІННІ вода випаровується і концентрація розчинених домішок збільшується, а структура води стає «мертвою». Не всі хвороботворні мікроорганізми гинуть при кип'ятінні 5-10 хвилин (як правило, ніхто не кип'ятить воду 3-4 години).
 • ВІДСТОЮВАННЯ води протягом 3-х годин знижує концентрацію хлору (він випаровується), але практично залишаються всі важкі метали, солі заліза, радіонукліди, хлорорганіка. Мікроорганізми невблаганно швидко розмножуються - пропорційно часу відстоювання.
 • ДИСТИЛЬОВАНА вода не містить корисних мікро і макро елементів, має мертву структуру. При постійному використанні підриває імунну систему, погіршує роботу серця, ускладнює процеси травлення.
 • МІНЕРАЛЬНА вода має підвищений відсоток розчинених солей і мінералів з кислим або лужним РН. Рекомендується, як правило, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і приймається згідно прописаного курсу лікування. Постійно пити її як питну воду не рекомендується.
 • Вода АРТЕЗІАНСЬКИХ свердловин найчастіше має підвищений вміст солей жорсткості. Це провокує відкладення солей в суглобах і хребті.
 • КОЛОДЯЖНА вода перенасичена хімікатами, пестицидами, викидами промислових підприємств і сельгоспкомплексів, що накопичуються у грунті. За останні десятиліття вміст шкідливих речовин збільшився в рази і це вже далеко та якість колодязної води. Сьогодні вона, як ніколи, потребує контролю.
 • ФІЛЬТРИ. Зарубіжні - якісні і для більшості недоступні за ціною, а недорогі очищають неякісно і недовго.
 • БУТИЛЬОВАНА вода коштує мінімум від 2-3грн. за 1 літр, при цьому немає гарантій, що за ці гроші Ви не отримаєте воду з-під крана, просто газовану вуглекислим газом.
 • Вода для продажу НА РОЗЛИВ в супермаркетах, аптеках, очищується, як правило, фільтрами зворотного осмосу. Вона максимально звільнена від усіх мінералів і має мертву структуру. Вимагає додаткового включення в раціон харчових добавок, вітамінів, мікроелементів. Бутлі важко носити, воду починають економити, використовуючи тільки для пиття, а для приготування їжі беруть технічну воду з-під крану. Якщо Ви хочете захистити здоров'я своєї дитини, літніх батьків і своє власне, навіть не експериментуйте з бутильованою/ привізною водою. Не тягайте важкі баклажки, не переплачуйте за доставку, не купуйте фільтри, які перестають працювати через три тижні. Не бігайте в пошуках спеціальної води для приготування їжі Вашому малюкові.
   

Комплексна двоступенева система дезінфекції та очищення води «Джерельце» гарантує якісну дезінфекцію та очищення води в домашніх умовах, без лишніх затрат та у Вашій присутності.

Товар ВПЕРШЕ виходить на ринок України. 

Неперевершений результат!

Ексклюзивний представник в Західній Україні (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Тернопільська, Рівненська обл)

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Тел. 238 38 45 , 067 314 27 70

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить