Ноль отходов. Этические покупки Zero Waste в нашем магазине

«Refuse, Reduce, Reuse, Recycle and Rot» – «Відмовся, зменш, використовуй повторно, переробляй і компостуй»

Refuse – відмова від користування одноразовими речами.
Reduce – скорочення обсягу споживання.
Reuse – можливість повторного використання
Recycle – переробка відходів
Rot – перетворення органічних відходів в добрива

Zero Waste це концепція безвідходної технології – раціонального використання природних ресурсів що забезпечує захист навколишнього середовища. Це також спосіб життя коли люди намагаються мінімізувати свій еко-слід, нічого не викидаючи в сміттєві баки, або генерувати якомога меншу кількість відходів. Спочатку це стосується зменшення використання пластику чи повна відмова від нього, оскільки тема забруднення планети пластиком сама болюча.

Управління відходами стає проблемою. Більша частина суспільства просто ігнорує те, як вони позбавляються сміття. Еко-напрямок Zero Waste вже стає популярним в Україні. Все більше послідовників переймають ідею усвідомленого споживання і скорочення відходів.

Які маленькі кроки стати більш екологічними пропонуємо ми? Ми в Гіацинті як і багато українців – вже на шляху, та прагнемо ставати екологічними. Деякі товари в магазині повністю екологічні, а деякі – частково, саме як на цьому фото 🙂 Є в нас товари, що поки не дозволяють нам відмовитися від упаковки бо це істотно підвищить їх вартість, або змінить умови зберігання в гіршу для клієнта сторону. Ми старанно працюємо над пошуком способів врівноважити свідоме споживання та сервісне оформлення, щоб продукти, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині, були етичними. Ми будемо розширювати асортимент еко продукції.

Хочете приєднатися до руху зі зменшення відходів?

Ви знайдете у нас багато корисних речей. Але які з них найбільш екологічні? Мило-мочалка з люфою – це природно просто. Чотири види! Пакування – картон, калька. Природний склад і матеріал. Ручна робота тремтливої майстрині.

Багаторазові еко торбинки, зіткані з конопель і лльону навпіл. У трьох кольорах: білий, сірий і синій. Розміри відрізняються. Українського виробництва.

Нагадуємо, що ми виготовляємо на замовлення, в цьому випадку вибір пакування дуже широкий. Пакування паперове, або картон, або порційно, або в наш конопляний мішечок. Дивитись більше.

Життя з мінімальними або нульовими відходами може позбавити зручності. На перший погляд. Однак це безкорисливий спосіб життя, який приносить велику користь не тільки вам, а й оточуючим вас людям. А в умовах перевиробництва багато людей просто втрачають інтерес до споживання зайвого. І тоді філософія “Нуль відходів” вже не лякає.

Zero-waste це корисний тренд та проста філософія життя в якій кожен може взяти участь.

UPDATE. Як обіцяли, ми розвиваємо лінію товарів яку можна віднести до концепції Нуль відходів.

Дивіться новинки – Сольові мікси для ванн в скляній банці з буковою кришкою.

Заказать звонок