дитяче мило

Soleseife для дітей. Набор дитячого мила Soleseife – Мушлі, рибки, зірочки!

Набор дитячого мила Soleseife!

В ігровій формі вчитися мити руки цікавіше! А мами можуть не перейматися складом мила, він повністю натуральний.

Що таке Soleseife?

Натуральне розсольне мило Soleseife, або “Мило моряків”. Це традиційний німецький рецепт мила виготовленого з солоної води. Воно є фантастичною альтернативою стандартному соляному милу та популярне в європейських спа-центрах для тонізації та кондиціонування шкіри.

Soleseife від Екоматриця

В нашій версії розсольне миле виготовлено з солі Лемурійського рожевого озера та кокосової олії, завдяки чому ми виробляємо мило преміум-класу з насиченою кремовою піною. 

Розсольне мило ТМ Екоматриця чудово підходить для глибокого очищення та кондиціонування шкіри тіла. Сіль Рожевого озера допомагає вирівняти тон шкіри та полегшує такі захворювання як акне, екзема. 

Ви можете використовувати розсольне мило Soleseife як щоденне мило коли у вас жирна/проблемна шкіра тіла, або використовувати 1-2 рази на тиждень замість звичайного миючого засобу, щоб підтримувати здоровий стан шкіри.

Примітка. Оскільки ми виготовляємо кожну партію мила вручну з використанням натуральних інгредієнтів, насиченість кольору, запах і дещо дизайн можуть відрізнятися від однієї партії до іншої.

Чому мило Soleseife називають “милом моряків”?

З давніх-давен у морських мандрівників і моряків було своє фірмове мило, так зване «мило моряків». Воно варилося на морській воді і допомагало підтримувати чистоту в найнепередбачуваніших умовах, бо чудово пінилося навіть у такій специфічній і жорсткій, солоній морській воді.

Історично, найкраще розсольне мило варили у давній Німеччині. Це мило володіло чудовими загоювальними властивостями і було незамінним в екстремальних умовах далеких мандрівок.

Набор дитячого мила Soleseife Мушлі, рибки, зірочки

Дивіться також:

Замовити дзвінок