Опис
Глинтвейне мило з натуральним червоним вином. Високоякісне доглядове мило з хорошими зволожуючими властивостями. Милиться добре з ніжною кремовою пінкою. Приємно торкається шкіри і огортає її неймовірно ніжним ароматом глинтвейна. Не пересушує та підходить для всіх типів шкіри.
- Натуральне еко-мило
- М’яке очищення шкіри
- Дбайливо до шкіри
- Чудове підійде для дітей
Мило з нуля – це особливий вид мила, де ми можемо поєднувати найнесподіваніші компоненти, вибрати будь-які необхідні олії, добавки та з нуля створити шедевр. Один нюанс – набратися терпіння і чекати, коли воно дозріє і буде готове вас порадувати. Зазвичай це 4-6 тижнів. Саме тому на першу партію мила ми чекали півтора місяці! І вже відсьогодні кожен екземпляр у персональній крафт-коробці готовий до відправки. Ми готуємо деякий запас наперед, тому вам не доведеться довго очікувати своє чарівне мило!
Корисна інформація про Glühwein – Глинтвейн!
Ідею змішувати червоне вино з фруктами, прянощами та медом подали римляни. Але вважається, що слово “глинтвейн” утворилося від німецького “glühwein” або від польського “glintwajn”. Про це сперечаються. Німецький рецепт Glühwein вважається класичним. Як підтвердження, в Німеччині оперують знайденим рукописним рецептом глінтвейну – glühender Wein 1843 року.
Компоненти для глинтвейну самі по собі мають бути не дуже цікавими, але при цьому якісними. Використовувати для варіння елітні вина – значить зіпсувати їх, «вбивши» фруктами та спеціями весь букет ароматів.
- Вино для глинтвейна. Для Glühwein не можна брати солодке та десертне вино. Тільки червоне сухе чи напівсухе вино.
- Яблука, нарізані невеликими шматочками без серцевини та кісточок. Щоб часточки в процесі приготування не розвалилися, очищати від шкірки не потрібно.
- Кориця. Береться готова кориця у вигляді паличок світлого червоно-коричневого кольору.
- Гвоздики беруть небагато. Використовувати потрібно висушені бутони, а не мелену гвоздику. Спеція має насичений пекучий смак, тому використовувати її в глинтвейні потрібно акуратно – по 1 нерозкритому бутону гвоздики на 100 мл вина.
- Мед додають останнім. Щоб не допустити втрати корисних речовин, класти мед у напій слід у міру його остигання.
- До складу глинтвейну можуть входити: цитрусові, ягоди, перець, бадьян, аніс, імбир, кардамон, мускатний горіх, коріандр, фруктові соки: яблучні, грушеві, апельсинові, полуничні і т.д.
Експериментуйте, творіть та радійте простим речам!
Відгуки
Відгуків немає, поки що.