Пудра для вмивання

Пудра як засіб для вмивання? Так, і таке можливо. Тренд прийшов з Азії і вмить підкорив західний б’юті-ринок. Як би дивно це не звучало, але порошок, що нагадує за текстурою борошно, кореянки полюбили за відмінні очищаючі властивості.

У «серці» цих пудр – м’яка миюча основа, тому вони легко спінюються при контакті з водою. Такий засіб підійде практично будь-якому типу шкіри, від змішаної до сухої. Залежно від стану і чутливості шкіри пудру можна використовувати як для щоденного використання вранці і ввечері, так і скоротити частоту застосувань до 2-3 разів на тиждень.

Пудра безумовно заслуговує вашої уваги! Переваги пудри для вмивання:

  1. Ефективно очищає шкіру і пори від забруднень, і не порушує природний гідроліпідний баланс.
  2. Підходить чутливій шкірі.
  3. Можна використовувати різними способами. Пудра може виступати як два різних засоби: для вмивання – як молочко або пінка, і як скраб – для посилення ефекту відлущування. Щоб використовувати пудру в якості скрабу, нанесіть її на вологу шкіру не змішуючи з водою.
  4. Економічно використовується.

Чи може пудра замінити звичайні засоби для очищення шкіри?

Це справа звички і симпатій. Всі способи очищення добрі і жоден з них не гірше за іншого – олія, гель, пінка, пудра. Можна вмиватися різними засобами в два кроки. Це також нормально. Про цей спосіб ми вже писали Чи потрібно подвійне очищення шкіри?

Дивіться наші продукти з цієї статті

  1. М’яка очищаюча пудра для нормальної шкіри 30г /149 грн
  2. Очищуюча пінка з пребіотиком для зрілої шкіри 150 мл / 270 грн
  3. Очищуюча пінка Бабассу та Вишня для всіх типів шкіри 80 мл / 120 грн
  4. Гель очищующий з пребіотиками 50 мл / 139 грн
Замовити дзвінок