Рекомендації з нашої практики щодо застосування водоочищувача “Гіацинт”

Застосування водоочищувача “Гіацинт”

  1. Використовуйте для приготування води ємність з прозорого харчового пластика з вмонтованим краником для зливу готової води. Компанія ГІАЦИНТ подбала про це і пропонує зручні ємності на 10 і 20 літрів.

2. Додавайте коагулянт на початку наповнення ємності водою, так як струмінь води посприяє природному перемішуванню малої кількості коагулянту в великому обсязі води і більш рівномірному його розподілу.

3. При форс-мажорному становищі, коли немає можливості витримати рекомендовані 10-12 годин, можна користуватися водою через вже 30-60 хвилин, оскільки основний ефект «схоплювання» і нейтралізації домішок відбувається в першу ж годину. Решту часу йде на укрупнення частинок домішок і осідання їх у вигляді осаду (особливо в м’якій воді). Тому при оперативному зливі рекомендуємо воду з-під крана пропускати через ватяний фільтр (зручні косметичні диски)

4. Готуйте воду з вечора, як мінімум, з двох причин: по-перше це зручно, оскільки вночі ви спите; по-друге, вночі в трубах в стані спокою відбувається накопичення і концентрація домішок, мікробів і продуктів їх життєдіяльності, тому вранці вода як правило найбільш брудна.

В процесі коагуляції ми можемо спостерігати зосередження нейтралізованих домішок внизу або вгорі ємності. Це пов’язано з природою домішок і кількістю розчинених у воді газів: чим більше розчинених газів, тим верхнього осаду буде більше.

Уважні споживачі можуть помітити, що зовнішній вигляд осаду, його об’ємність і структура теж можуть сильно відрізнятися і залежати від географії району, часу доби, наявності проблем в подачі води. Крім цього, на зовнішній вигляд осаду може впливати ще один важливий фактор: який хлорагент використовував водоканал при первинній обробці води.

Читайте також:

Замовити дзвінок